viptattoo

svarīgi zināt

Informācija klientiem

Pirms pieraksta veikšanas, salona darbinieka pienākums ir veikt klienta aptauju, to dokumentējot, informēt klientu, ka būs nepieciešams saglabāt informāciju par klientu (vārds, uzvārds, tālrunis), vai klients atbilst kādai no personu grupām, kam ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju vai mājas karantīnu un vai klientam nav elpceļu infekcijas pazīmes epidemioloģiskās izmeklēšanas veikšanai, ja radīsies tāda nepieciešamība, aizpildītā aptaujas dokumenta veidlapa jāuzglabā līdz ārkārtas stāvokļa beigām.

Salonu nedrīkst apmeklēt cilvēki, kuri pēdējo 14 dienu laikā atgriezušies no ārvalstīm vai ir kontaktējušies ar šādām personām, ierodoties salonā, jāaizpilda apliecinājuma dokuments.

Pakalpojuma sniedzējam ir tiesības atteikt pakalpojumu, ja klients atsakās sniegt minēto informāciju vai ja klientam ir novērojamas elpceļu infekcijas pazīmes, vai ja klientam ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju vai mājas karantīnu.

Aizliegts veikt pakalpojumus mājas apstākļos, izbraukt pie klienta vai apmeklēt klientu mājas apstākļos.

Salonā darba vietas atrodas divu metru attālumā viena no otras, ievērojot noteiktās distancēšanās normas, uzgaidāmā telpa ir nodalīta no klientu apkalpošanas vietas, pakalpojumu sniedzējs un saņēmējs lieto medicīniskās maskas ar CE marķējumu, kuras tiek mainītas ne retāk kā pēc divām stundām pēc to lietošanas.

Salonā tiek nodrošināts viss nepieciešamais roku higiēnas ievērošanai gan pakalpojumu sniedzējam, gan klientam tajā skaitā silts ūdens, šķidrās ziepes, vienreizējas lietošanas roku susināšanas līdzekļi un roku dezinfekcijas līdzekļi, kas satur ne mazāk par 70% spirta.

Pakalpojumi tiek veikti vienreizlietojamos gumijas cimdos, tos uzvelkot – tie tiek arī dezinficēti, pakalpojuma sniedzējam rokas ir jāmazgā un jādezinficē arī tad, ja pakalpojuma laikā tika lietoti gumijas cimdi.

Salona telpas tiek bieži vēdinātas un tiek nodrošināta laba mehāniskā ventilācija, regulāri tiek veikta biežāk lietoto virsmu un telpu dezinfekcija, izmantojot dezinfekcijas līdzekļus, kas ir efektīvi pret apvalkotajiem vīrusiem.

CIK MAKSĀ TETOVĒJUMS?

Labākais veids, kā noteikt tetovējuma cenu, ir konsultēties salonā ar meistaru personīgi lai varētu apspriestu visas detaļas un nianses.
Mūsu salonā ir noteiktas cenas sadaļā “CENU LAPA” pēc kurām var vismaz aptuveni aprēķināt cenu diapozonu, bet tomēr tikai uz vietas salonā var noteikt precīzu cenu tetovējumam, jo jāņem vērā, ka tā cenu veido vairākas nianses:
tetovējuma tēma un detaļas;
tetovējuma izvietojums uz ķermeņa;
tetovējuma lielums;
tetovējuma sarežģītības pakāpe;
tetovējuma krāsu palete;
tetovējuma izveidošanas ilgums;
salona piedāvātās akcijas vai Dāvanu kartes;
salona atlaides.

Ir daudz nereģistrēto Veselības inspekcijā tetovēšanas meistaru, kuri vispār nekur nav reģistrēti, bez atbilstošas izglītības, bez ikgadējās medicīniskās pārbaudes ( gepatīts, HIV, tuberkuloze) , kuri būs ar mieru uztaisīt tetovējumu “pa lēto”, “mājas apstākļos” utt.-Jūs tikai saņemsiet to, par ko būsiet samaksājis, pie tam ar visai apšaubāmas kvalitātes krāsām un meistarības līmeni, nemaz nerunājot par Jūsu veselības drošību.

Kā rāda mūsu salona ilggadēja pieredze, pēc tāda eksperimenta ar savu ādu un veselību Jūs dosieties pie īsta tetovēšanas meistara-lai Jums pārtaisa to kas ” pa lēto” ir sanācis.
Protams, ka mūsu salonā pat praktiski bezcerīgi sabojāti tetovējumi pārtop mākslas darbā, jo tetovējuma kvalitate un Jūsu veselības drošība mūsu salonā ir pats svarīgākais šajā procesā, katrs mūsu salona veidotais tetovējums ir kā tieši tikai Jums veltīts mākslas darbs un kurš kā daļa no Jums būs kopā ar Jums visu mūžu.

.

Vai kad taisa tetovējumu sāp?

Katram cilvekam ir savs sāpju slieksnis.
Sāpes ir samēra relatīvs jēdziens – citiem sāp kad taisa tetovējumu, citiem kut, ir pat momenti kad klients tetovējuma laika aizmieg.
Ka saka psihologi – sāpes ir jūtamas tad kad par tām daudz domā – tā kā nākot uz tetovējuma procedūru nevajag sevi kurbulēt ka ļoti sāpēs.
Protams, ka taisīt tetovējumu ir sāpīgi, taču tas nav nepanesami.
Pati par sevi tetovēsanas kultūras sastāvdaļa ir sāpes, bez kurām rezultāts nav iespējams un tie cilvēki, kuri izlemj taisīt tetovējumu, apzināti pārvar šo slieksni tādā veidā arī pārbaudot paši sevi.
Ja mēs redzam, ka klients ir sabijies – mēs netaisām tetovējumu.
Pēc klienta vēlēšanās mūsu salonā ir iespējama pretsāpju anestēzija.

24 stundas pirms procedūras nav vēlams

-Sauļoties un apmeklēt solāriju

-Lietot asinsvadus paplašinošas vielas (alkohols, aspirīns, tramadol, utt).

– Lietot kosmētiku, parfimēriju, sārmainas ziepes tetovējumam paredzētajā vietā.
-dzert uzbudinošus dzērienus ( stipru tēju, kafiju, alkoholu, enerģijas dzērienus ).

.

Kā izvēlēties tetovējumu?

Ja esat nolēmuši uztaisīt sev tetovējumu, tad atcerieties, ka tetovējuma izvēle ir ļoti svarīgs un atbildīgs solis, ka jābūt tomēr tālredzīgiem un jādomā par nākotnes izjūtām pēc tetovējuma uztaisīšanas, jo ļoti grūti un reizēm pat neiespējami ir kaut ko mainīt nepareizas izvēles gadījumā.
Ceram, ka daži ieteikumi no mūsu salona Jums noderēs idejas izvēlē un lēmuma pieņemšanā, kā arī dos pilnīgāku priekšstatu par tetovējumiem:

*Mūsu salonā praktiski visas skices var pasūtīt individuāli sākot no visvienkāršākiem zīmējumiem līdz vissarežģītajām kompozīcijām.

*Varat smelties idejas no savas dzīves raksturojošām iezīmēm.

*Kā varianti var kalpot dzīves notikumi un pavērsieni gan Jūsu, gan ar Jums saistītu tuvu cilvēku dzīve.
*Tetovējuma izvēlē lielu lomu spēlē Jūsu dzīves mērķi un plāni ar to sasniegšanu raksturojošais ceļš vai arī devīze arī var tikt attēloti tetovējumā.
*Īpašību kopums, kas raksturo Jūs, Jūsu raksturu, var kalpot par pamatu tetovēšanas meistaram/māksliniekam skatāma attēla izveidei.
*Kā variants būtu pirms tetovējuma taisīšanas ieteicams atrast tetovējumu bildes – šobrīd internetā ir pieejams milzīgs klāsts ar jebkuru tematiku gan tetovējumi, gan fotografijas un Jūsu simpātijas pret pasaulē esošiem ķermeņiem un lietām, to skaitā fauna, flora, arhitektūra, auto tehnika, industriālā vide, ornamenti, simboli, teksti, reliģija ut. varētu būt labs tetovējuma pamats
*Dodieties pie mūsu tetovēšanas meistara ar šīm bildēm un izstāstiet ko vēlaties, kaut no katras bildes pa mazai detaļai – mūsu meistari kopā ar Jums izstrādās tetovējuma ideju un sagatavos tetovējuma skici.
*Ja tas Jums meklēšana internetā šķiet sarežģīts process – pie mums uz vietas salonā meistaram būs vieglāk Jūs saprast kādu Jūs vēlies uztetovēt tetovējumu un sameklēt bildes vai zīmējumus no kuriem tetovētājs var uzzīmēt tieši tādu tetovējumu skici kādu Jūs vēlaties.
*Kaut vai pa ja ir tikai aptuvena vīzija kādu tetovējumu vēlaties – nāciet droši uz mūsu salonu un mēs palīdzēsim atrast risinājumu – konsultācijas ir bezmaksas!
*Neiesakām izvēlēties jau kādam esošu tetovējumu, diez vai Jūs vēlēsieties būt ar tetovējumu kurš jau kādam ir, bet ja tiešām jau kādam esoss tetovējums Jums patīk vairāk par visiem citiem – arī tā nav liela problēma – mēs uzzīmēsim un uztaisīsim daudz skaistāku izmainot tetaļas, ēnojumu utt. kas savukārt padarīs Jūsu izvēlēto tetovējumu par tikai Jums radītu mākslas darbu.
*Apkopojot visu augstak minēto,un, ja būsiet visu labi apdomājis, ko priekš Jums nozīmē tetovējums, tā loma Jūsu dzīvē, un kādu tieši to vēlaties redzēt – mūsu salona tetovētājiem būs daudz vieglāk piemeklēt vai izveidot īsto zīmējumu tikai un vienīgi Jums.

Mūsu salona darbus piedāvājam apskatīt sadaļā”GALERIJA”
P.S. Pirms tetovējuma meistara vai salona izvēles rūpīgi izanalizējiet visus piedāvājumus un noteicošais tikai un vienīgi galvenais ir tetovēšanas meistara darbi, diemžēl bieži nākas saskarties, ka no interneta tiek paņemta skaista tetovējuma bilde un kāds to pozicionē kā savu ‘ meistardarbu’ mājās uz virtuves ķeblīša apsolot ‘pa lēto’ uztaisīt tetovējumu Jums – iesakām no tādiem vilinošiem piedāvājumiem atteikties lai nenāktos dzīvot ar sabojātu tetovējumu un izslēgtu tāda ‘meistara’ telefonu.

.

TETOVĒJUMA KOPŠANA:

Iesakam uzmanīgi izlasīt mūsu salona rekomendācijas!
*Pirms tetovējuma procedūras sākuma mūsu salonā Jūs iepazīstinās ar Jūsu veselības drošības noteikumiem.
*Pēc tetovējuma pabeigšanas meistars informēs Jūs par tetovējuma kopšanas noteikumiem.
*Pēc tetovējuma pabeigšanas meistars sakops tetovējuma vietu un uz tetovējuma laukuma uzliks medicīnisko aizsargplēvi kuru jānoņem pēc 4-5 dienām – ilgāk to turēt nerekomendējam.
*Kad aizsargplēve tiek noņemta – tetovējuma vieta rūpīgi jānomazgā ar remdenu ūdeni un ziepēm ar smazinātu sārma saturu.
*Apstrādājiet tetovējuma vietu ar krēmu ( mūsu salonā var iegādāties tonizējošo krēmu bez alerģēniem, kurš ir izstrādāts tieši tetovējumu kopšanai un ātrākai sadzīšanai maksimāli saglabājot krāsas un toņus )

*Daudzi meistari vai saloni iesaka pielietot ziedes: Bepanthen 5%, Bepanthen Plus, Pantenol, Solceseril.
*Tomēr ir jāpievērš uzmanība, ka visas šīs ziedes labi dziedē brūces un skrāpējumus jo tie ir domāti lai no brūces iztīrītu mikrobus vai netīrumus.
*Tetovēšanas krāsu pigmenti arī skaitās kā svešķermeņi mūsu ādā un augstākminētās ziedes tomēr tetovējumu padara gaišāku, un taisot krāsaino tetovējumu ir jāuzmanās no doto krēmu pielietošanas jo krāsa var pilnīgi izzust.
*Mazgājoties izmantojiet dušu un pirmās 4-5 dienas remdenu ūdeni, tetovējuma vietai pirms mazgāšanās uzlieciet krēmu vai vazelīnu, pēc mazgāšanās netrīt ar dvieli bet nosusināt ar salfeti vai ar papīra dvieli.
*Pirmās dienas krēmu iesakam izmantot biežāk – vidēji pēc katrām 1,5-2 stundam, uzklājot plānu kārtiņu uz tetovējuma vietas, tetovējuma krevelīte nedrīkst palikt sausa – tai jābūt elastīgai, pretējā gadījumā tā saplaisās un ādai dzīšanas procesā būs liegta skābekļa piekļuve, kas savukārt pagarinās dzīšanas procesu un sabojās tetovējumu.

Tetovējuma kreveli nedrīkst atmērcēt.
*Kā minimums pāris reizes dienā iesakam tetovējuma vietu rūpīgi nomazgāt.
*Tetovējuma dzīšanas prosesā nevajadzētu vilkt apguļošu apģērbu, kas varētu pielipt tetovējumam – nēsājiet ērtu un brīvu kokvilnas apģērbu kas netrīs tetovējumu.
*Izvēloties apģērbu nevadzētu vilkt gaišas drēbes, kur ir saskarsme ar tetovējuma virsmu jo krasu pigments var sabojāt drēbes.
*Tetovējuma vietai nelikt virsū nekādas marles vai plēves – ādai ir jābūt brīvai skābekļa piekļuvei.
*Parasti tetovējums sadzīst vidēji no 5-8 dienām – bet pilnīgi sadzijis tetovējums skaitās no 2-3 nedēļām.
*Jo uzmanīgāk Jūs to kopsiet, jo ātrāk un labāk tas sadzīs un pēc sadzīšanas tetovējuma vietu ir ieteicams smērēt ar ādu mitrinošu kŗēmu, lai ātrāk atjaunotos āda.
*Lai ilgāk saglabātu tetovējuma krāsu un spilgtumu vienmēr jārupējās, lai uzturoties stipros saules staros Jūs lietotu ādas aizsargkrēmu.

Lietas ko nedrīkst darīt tetovējuma dzīšanas procesā, kamēr ir krevele uz tetovējuma vietas vismaz līdz 7-10 dienām:

-nedrīkst apmeklēt saunu, pirti;
– peldēties baseinā, upē, ezerā, jūrā;
– lietot rūgstošus alkoholiskos dzērienus (alus, vīns, šampanietis, kvass utt..);
– ilgstoši atrasties saulē (ar atklātu tetovējumu);
– sauļoties, apmeklēt solāriju;
-apstrādāto zonu nedrīkst kasīt, plēst krevelīti vai berzēt pirms tā nonāk pati, jo tas nelabvēlīgi ietekmē sadzīšanas procesu un var novest pie zīmējuma izmaiņām.
– mērcēties karstā vannā
– intensīvi svīst
– izvairīties no intensīvām sporta nodarbībām

Svarīgs arī ir pareizs uzturs.
*Vismaz 3-4 dienas vajadzētu atteikties no jūras produktiem, ļoti asu un sāļu ēdienu lietošanas uzturā.

Nepieciešams zināt!!!

Kontrindikācijas procedūras veikšanai

Relatīvas kontrindikācijas

 • -Augsts arteriālais spiediens. Ja klientam ir hipertonija – pirms procedūras ieteicams izmērīt spiedienu un nepieciešamības gadījumā, lietot preperātus, kas pazemina speidienu.

 • -Grūtniecība un zīdīšanas periods. Zīdīšanas periodā nevar veikt procedūru.

 • -Daudzveidīgas alerģiskas reakcijas. Šajā gadījumā jāveic alergoprove, lai zinātu kā organisms reaģēs uz pretsāpju līdzekļiem un pigmentu, kas tiks izmantots procedūras laikā.

 • -Iekaisumu slimības (slimības saasināšanās periodā) zonā, kurā plānots veikt procedūru.

 • -Dermatīts, šādos gadījumos vēlams iziet ārstēšanās kursu pie dermataloga.

 • -Herpes vīruss saasināšanās stadijā. Nepieciešams iziet ārstēšanas kursu, izmantojot pretvīrusa līdzekļus.

 • -Alkoholisks vai narkotisks reibums.

 • -Nosliece uz slimībām, kurām raksturīgs iekaisums.

Absolūtās kontrindikācijas ir:

 • -Alerģija uz pigmentu
 • -Cukura diabēts, kad tiek lietots insulīns
 • -Slimības, kas saistītas ar asins nesarecēšanu
 • -Smagas somatiskās slimības
 • -Slimības par akūtu iekaisumu
 • -Keloīdrētas, nosliece uz keloidozi
 • -Garīga rakstura traucējumi
 • -Epilepsija
 • -Nezināmas etioloģijas, dažādi audzēji plānojamā zonā

Hennas un Jagua zīmējumu kopšana :

 • Hennas un Jagua zīmējumu kopšanā svarīgākais ir pirms gulētiešanas noņemt (hennas gadījumā nokasīt, jagua- nomazgāt) pastu, pretējā gadījumā zīmējumu var sabojāt, kā arī citas ķermeņa daļas un drēbes var tikt sasmērētas. Jagua zīmējumi žūst nedaudz ilgāk nekā hennas, tāpēc nākot pie mums uz salonu ieplānojiet pavadīt šeit vidēji 2h, vai saplānojiet savas aktivitātes tā, lai šie zīmējumi varētu,netraucēti nožūt, neizsmērējot tos. Noskrubinot hennu (pēc tās nožūšanas), pārpalikumus var tīrīt ar citronu sulu; pēc tam zīmējumu iesmērējot ar augu eļļu, tas 2 dienu laikā kļūs intensīvāks,tumšāks.Pirmajā dienā pēc hennas zīmējuma uzklāšanas nav ieteicams mērcēt zīmējuma vietu ūdenī.

  Jagua zīmējumus nepieciešams pēc to nožūšanas nomazgāt. Pēc mazgāšanas zīmējums būs gandrīz nesaskatāms, bet neuztraucieties, vidēji 5h laikā tas parādās, un 2 dienu laikā kļūst tumšs.Papildus kopšana nav nepieciešama.

  Šie zīmējumi uz ādas turās no 1 -3 nedēļām atkarībā no ādas tipa,vietas (uz rokām un kājām turās nedaudz ilgāk kā citviet), kā arī citiem apstākļiem.

  Ja rodas kādi jautājumi, zvaniet vai rakstiet( kontaktinformācija redzama mājaslapas galvenajā sadaļā).

SALONA NOTEIKUMI:

– Pieteikties un pierakstīties uz salona pakalpojumiem vai konsultācijām ar speciālistiem lūdzam iepriekš:20212191.

– Pirmais tetovējums. Dzimšanas diena. Vārda diena, Pastāvīgais klients – atlaide līdz 24% vienu reizi izmetot 4 spēļu kauliņus.

– Garantējam patīkamu un mājīgu salona interjeru, profesionālu, korektu un laipnu attieksmi pret klientiem, konfidencialitāti.

-Kvalitatīvus pakalpojumus pēc visaugstākajiem standartiem pasaules līmenī.

-Izstrādāsim Jūsu idejas vai fantāzijas izvēloties kādu no mūsu pakalpojumiem un atradīsim tā labāko risinājumu priekš Jums!
-Klienta veselības medicīniskās garantijas mūsu salonā, atbilstoši Latvijas Republikas Veselības ministrijas un Eiropas Savienības normatīviem aktiem.
-Mūsdienīgu un sterilu aprīkojumu, vienreizējas lietošanas instrumentus, pasaules vadošo ražotāju krāsas un materiālus.
-Tetovēšanas meistari pārzin ādas uzbūvi, dermatoloģijas pamatus un iespējamas komplikācijas gadījumā ir gatavi sniegt pirmās nepieciešamības palīdzību klientam, kā arī pilnībā pārzin tetovēšanas kopšanas procedūras un spēj konsultēt klientu.
-Tetovēšanas meistari māk lieliski zīmēt un ir gatavi palīdzēt idejas un skices izstrādē – salonā strādā tikai pieredzējuši un talantīgi tetovēšanas meistari ar attiecīgu izglītību.
– Mūsu salonā pielieto klientiem lojālu cenu politiku un visas pakalpojumu cenas tiek apspriestas tikai personīgi ar klientu pie mums salonā.
– Tetovējuma izmēru, cenu vai citus salona pakalpojumus Jūs varat izvēlēties patstāvīgi, saskaņā ar noteikto cenrādi, kas norādīts salona mājas lapā.
-Salonā ir noteikta standarta apmaksa fiksēta summa par sterilu aprīkojumu, krāsām, vienreizējas lietošanas instrumentiem, izvēlētā zīmējuma apstrādi un tā pārnešanu uz ādas: no 5.00 līdz 10.00 € – apmaksa attiecas arī uz Dāvanu kartēm vai citām salona mārketinga Akcijām.

– Konsultācijas salonā: BEZMAKSAS.

– Iespējams apmaksāt tetovējumu pa daļām, saskaņā ar pakalpojumu vienošanās līguma noteikumiem.

– Visi vienreizējās lietošanas instrumenti un aprīkojums tiek atvērti tikai klienta klātbūtnē.

– Pirms pakalpojuma saņemšanas lūdzam uzmanīgi iepazīties ar Jūsu veselības drošības salona noteikumiem.

– Salona pakalpojumu izpildes laiks un cena var mainīties atkarībā no veicamā darba sarežģītības pakāpes, izpildes laika, krāsu paletes daudzuma, tetovējuma laukuma un tikai pēc pušu vienošanās.

– Darba apjoms, pakalpojuma cena, izpildes laiks ir pēc vienošanās ar meistaru un tiek saskaņots ar salona administratoru.

– Cena no 5.00 € par idejas un skices izveidošanu priekš nākamā tetovējuma ir atkarīga no skices sarežģītības pakāpes un tai veltītā laika – Apmaksātā skice ir meistara autordarbs un netiek klientam izsniegta-tā tiek uzglabāta 1.mēnesi un tiek izmantota pēc salona ieskatiem, netiek kopēta vai fotografēta un ir salona īpašums – nekāda veida pretenzijas netiek pieņemtas – ne materiālās, ne juridiskās.

-Iemaksātā garantijas summa tiek ieskaitīta pakalpojuma summā – ja Klients no pakalpojuma atsakās – garantijas summa netiek kompensēta -nekāda veida pretenzijas netiek pieņemtas – ne materiālās, ne juridiskās.

– Visas pakalpojumu cenas tiek noteiktas un apmaksātas pirms pakalpojuma sniegšanas, salonā ir skaidri saprotamas visu pakalpojumu cenas un atlaides – apmaksa par pakalpojumiem tiek veikta uz vietas skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu – kredītkartes nepieņemam!

– Tetovējuma kopšanas līdzekļus var iegādāties mūsu salonā par atsevišķu apmaksu.

– Jauniešiem līdz 18 gadu vecumam tetovējumiem, pīrsingam vai permanentam Make up nepieciešama vecāku atļauja un klātbūtne.

– Alkohola, narkotisko vai psihotropo vielu reibumā klienti netiek apkalpoti un konsultācijas netiek sniegtas.

V I P T A T T O O

20212191

piezvaniet, un mēs saskaņosim tikšanās dienu un laiku salonā