Правила салона :

— Pieteikties un pierakstīties uz salona pakalpojumiem vai konsultācijām ar speciālistiem lūdzam iepriekš:20212191.

— Pirmais tetovējums. Dzimšanas diena. Vārda diena, Pastāvīgais klients — atlaide līdz 24% vienu reizi izmetot 4 spēļu kauliņus.

— Garantējam patīkamu un mājīgu salona interjeru, profesionālu, korektu un laipnu attieksmi pret klientiem, konfidencialitāti.

-Kvalitatīvus pakalpojumus pēc visaugstākajiem standartiem pasaules līmenī.

-Izstrādāsim Jūsu idejas vai fantāzijas izvēloties kādu no mūsu pakalpojumiem un atradīsim tā labāko risinājumu priekš Jums!
-Klienta veselības medicīniskās garantijas mūsu salonā, atbilstoši Latvijas Republikas Veselības ministrijas un Eiropas Savienības normatīviem aktiem.
-Mūsdienīgu un sterilu aprīkojumu, vienreizējas lietošanas instrumentus, pasaules vadošo ražotāju krāsas un materiālus.
-Tetovēšanas meistari pārzin ādas uzbūvi, dermatoloģijas pamatus un iespējamas komplikācijas gadījumā ir gatavi sniegt pirmās nepieciešamības palīdzību klientam, kā arī pilnībā pārzin tetovēšanas kopšanas procedūras un spēj konsultēt klientu.
-Tetovēšanas meistari māk lieliski zīmēt un ir gatavi palīdzēt idejas un skices izstrādē — salonā strādā tikai pieredzējuši un talantīgi tetovēšanas meistari ar attiecīgu izglītību.
— Mūsu salonā pielieto klientiem lojālu cenu politiku un visas pakalpojumu cenas tiek apspriestas tikai personīgi ar klientu pie mums salonā.
— Tetovējuma izmēru, cenu vai citus salona pakalpojumus Jūs varat izvēlēties patstāvīgi, saskaņā ar noteikto cenrādi, kas norādīts salona mājas lapā.
-Salonā ir noteikta standarta apmaksa fiksēta summa par sterilu aprīkojumu, krāsām, vienreizējas lietošanas instrumentiem, izvēlētā zīmējuma apstrādi un tā pārnešanu uz ādas: no 5.00 līdz 10.00 € — apmaksa attiecas arī uz Dāvanu kartēm vai citām salona mārketinga Akcijām.

— Konsultācijas salonā: BEZMAKSAS.

— Iespējams apmaksāt tetovējumu pa daļām, saskaņā ar pakalpojumu vienošanās līguma noteikumiem.

— Visi vienreizējās lietošanas instrumenti un aprīkojums tiek atvērti tikai klienta klātbūtnē.

— Pirms pakalpojuma saņemšanas lūdzam uzmanīgi iepazīties ar Jūsu veselības drošības salona noteikumiem.

— Salona pakalpojumu izpildes laiks un cena var mainīties atkarībā no veicamā darba sarežģītības pakāpes, izpildes laika, krāsu paletes daudzuma, tetovējuma laukuma un tikai pēc pušu vienošanās.

— Darba apjoms, pakalpojuma cena, izpildes laiks ir pēc vienošanās ar meistaru un tiek saskaņots ar salona administratoru.

— Cena no 5.00 € par idejas un skices izveidošanu priekš nākamā tetovējuma ir atkarīga no skices sarežģītības pakāpes un tai veltītā laika — Apmaksātā skice ir meistara autordarbs un netiek klientam izsniegta-tā tiek uzglabāta 1.mēnesi un tiek izmantota pēc salona ieskatiem, netiek kopēta vai fotografēta un ir salona īpašums — nekāda veida pretenzijas netiek pieņemtas — ne materiālās, ne juridiskās.

-Iemaksātā garantijas summa tiek ieskaitīta pakalpojuma summā — ja Klients no pakalpojuma atsakās — garantijas summa netiek kompensēta -nekāda veida pretenzijas netiek pieņemtas — ne materiālās, ne juridiskās.

— Visas pakalpojumu cenas tiek noteiktas un apmaksātas pirms pakalpojuma sniegšanas, salonā ir skaidri saprotamas visu pakalpojumu cenas un atlaides — apmaksa par pakalpojumiem tiek veikta uz vietas skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu — kredītkartes nepieņemam!

— Tetovējuma kopšanas līdzekļus var iegādāties mūsu salonā par atsevišķu apmaksu.

— Jauniešiem līdz 18 gadu vecumam tetovējumiem, pīrsingam vai permanentam Make up nepieciešama vecāku atļauja un klātbūtne.

— Alkohola, narkotisko vai psihotropo vielu reibumā klienti netiek apkalpoti un konsultācijas netiek sniegtas.

v i p t a t t o o

20212191

ПОЗВОНИ, И МЫ СОГЛАСУЕМ ДЕНЬ И ВРЕМЯ ВСТРЕЧИ В САЛОНЕ